Muhteşem Dünyaya Adım Atın ! Şimdi Üye Ol !
Muhteşem Dünyaya Adım Atın ! Şimdi Üye Ol !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Yeni devir başlıyor ! Eski ingiltere ve büyüce dünyanın kesiştiği noktalar ! ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Büyük Bahçe

YazarMesaj
Sir Henry Howard
İngiltere Lord'u
İngiltere Lord'u
Sir Henry Howard

Büyük Bahçe Empty
MesajKonu: Büyük Bahçe   Büyük Bahçe EmptyCuma Mayıs 01, 2009 10:49 am

Burası Howard malikhanesinin en güzel yerlerindendir.Burada çok güzel çiçekler yetiştirilir.Ayrıca sonunda atlar için özel bir yer bulunmakta.Buradaki en fazla yetiştirilen çiçek beyaz güldür.

--------------Rp IN--------------
Sir Henry Howard
İngiltere Lord'u
İngiltere Lord'u
Sir Henry Howard

Büyük Bahçe Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Bahçe   Büyük Bahçe EmptyCuma Mayıs 01, 2009 6:21 pm

Büyük Bahçe 14443

Döndüm

Uzun yolculuğun ardından bahçenin çorak ve atların genellikle gezdiği yere gelmişti.Arkasındaki ordunun sevinç nidaları daha fazla artmaya başladı.İmparator havada sevinçle kanat çırpıyordu.Eve geldikleri için hepsi mutluydu.Henry atından indiğinde ona doğru koşan Malikhanenin denetimini bıraktığı uşağı Fenrir koşarak geldi.Gözlerinde hem endişe hem mutluluk okunuyordu.Atını bir asker aldı ve 4 aydır uzak olduğu ahırına götürdü.Askerler yerlere oturmuştu.Malikhanenin hizmetçileri onlara biraz su ve yiyecek ve götürüyordu.Henry etrafa dikkatlice baktığında Anne'nin olmaduğunu gördü.Fenrir ona daha yaklaştı.
"Lordum-Lordum sağsınız.Oh Tanrıya şükürler olsun ki!"
"Fenrir Anne nerede?"
"Şey-Efendim-"
Henry bu soruyu sorduğunda Fenrir'in yüzü bembeyaz olmuştu.Henry bir şeylerin ters gittiğini anlamıştı.
"Fenrir ne oldu biz yokken!"
Henry'nin bağırmasıyla tüm askerler oraya odaklandı.Şaşkın gözlerle Lordlarına ve kahya'ya bakıyorlardı.
"Şey-Efendim Lady'dimiz kaçırıldı-"
"Ne-Ne?Kim tarafından?Çabuk söyle Fenrir!"
"Sir Robert Dudley tarafından efendim.Lütfen Lordum beni affedin ona göz kulak olmamı söylediniz ama ben işimi yapamadım.Lütfen Lordum beni affedin!"
Henry duyduğu karşısında şoke olmuştu.Eski arkadaşı olamazdı.Bunu neden yapmıştı.Ama artık bunu düşünmüyordu.Tek derdi Anne'ydi.Onu kurtarmalıydı ve bunu tek başına yapmalıydı.Ama askerleri çoktan ayağa kalkmış ve üstlerinden çıkardıkları zırhları giymişlerdi.
"Affedildin Fenrir.Bu işi tek başıma halletmem gerekiyor!Merak etmeyin onlar bana bir şey yapamazlar.Ben o malikhanede Robert kadar eskiyim.Size asla emretmiyordum ama bugün size burada kalmanızı emrediyorum."
demişti.Askerler bundan etkilenmiş gibiydi.Onlara ilk emrini vermişti.Askerler şaşkın bir şekilde Lordlarına baktılar ve tekrar yerlerine oturdular.Hemen ahırdan Zender'i getirdiler.Henry onun gelmesini istememesine rağmen at onunla gelmek istemişti.İmparator çoktan durumu anlamış gibiydi.Savaş isteyen çığlıklarıyla semada süzülüyordu.Henry Zender'le birlikte bahçeden fırtına gibi ayrıldı.

Büyük Bahçe
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyük Salon
» Büyük Zindan
» Büyük Kışla
» ~ Büyük Salon ~
» Büyük Yemek Salonu