Muhteşem Dünyaya Adım Atın ! Şimdi Üye Ol !
Muhteşem Dünyaya Adım Atın ! Şimdi Üye Ol !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Yeni devir başlıyor ! Eski ingiltere ve büyüce dünyanın kesiştiği noktalar ! ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

* M e y d a n

4 posters
YazarMesaj
Rupért Grégory
Büyücü
Büyücü
Rupért Grégory

* M e y d a n Empty
MesajKonu: * M e y d a n   * M e y d a n EmptyPtsi Nis. 27, 2009 10:13 pm

* Aşk şehrinin en ateşli bulvarı işte ! Dünya'nın en kalabalık bölgesi ancak akşamları tam tersi ! Bomboş bir arazi ! Tam büyücülere göre tabii ki yaratıklarıda unutmamak gerek.
Leonard C. Godric
Karanlık Lord
Karanlık Lord
Leonard C. Godric

* M e y d a n Empty
MesajKonu: Geri: * M e y d a n   * M e y d a n EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 3:13 pm

+ Kurgu ; Karanlık Lord gizlice Robert Dudley'e posta gönderir . Acilen buluşma teklifi eder ve en uygun nokta olarak Roma , Büyük Meydan'ı seçer . Karanlık ve boş sokağa ilk gelen Lord olmuştur .

Havada esrarengiz bir siyahlık süzülüyordu , Roma şehri ayaklarının altında hızla geçiyor ve ışıkla yanıp yanıp sönüyordu . Leo şehrin üzerinden geceleri daima bomboş olan Büyük Meydanın geniş arazisine indi ... İndiği zaman havada uçan simge , bir şekil aldı ve uzun boylu soluk benizli insana döndü . Leonard cüppe yakasını sonuna kadar çekip duvara yaslandıktan sonra elleriyle ceplerini kurcaladı . İstediği şey sadece burada bir sigara içmekti . Fakat ; sigarasını bulamayışı sinirlerini tepesine çıkarmıştı . En sonunda büyücü olduğu aklına geldi ve asasının küçük bir hamlesiyle yanındaki taş basamakta kırmızı bir paket belirdi . Yüzüne her zamanki pis sırıtışını oturttuktan sonra pakedin içinden bir tane sigara çıkartıp dudaklarına koydu . Asasıyla alevledi ve karbondioksidi tüm gücüyle içine doldurmaya başlamıştı ...
Sir Robert Dudley
İngiltere Lord'u
İngiltere Lord'u
Sir Robert Dudley

* M e y d a n Empty
MesajKonu: Geri: * M e y d a n   * M e y d a n EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 6:28 pm

Robert masasında otururken birden açık olan penceresinden içeri bir baykuş süzüldü . Baykuş narin ve çelimsiz bir haldeydi , fakat bembeyaz tüyleri onu harika bir kuş yapmaya yetiyordu . Masanın üzerine narince bıraktı kendisini . Ayağındaki mesajı çözmesi için Robert'a uzattı ve bağı çözüldükten sonra tekrar kanatlanıp dışarı saldı kendisini . Robert , parşomeni yavaşça açtı ve okumaya başladı ;

Mr . Dudley !
Bildiğiniz konu üzerinde
acilen konuşmamız gerekmektedir. Mesajımı aldığınızda ben
çoktan Roma / Büyük Meydan'da bekliyor
olacağım . Geleceğiniz için teşekkürler . Görüşmek üzere .

Leonard Godric

yazıyordu . Oldukça resmi ve emrî vaki bir yazıydı . Robert , hemen üstünü giydikten sonra siyah cüppesini üzerine geçirdi . Öyle yerlere giderken kraliyet giysilerini üzerinden çıkarmayı tercih ederdi . Odanın etrafına bakındıktan sonra 'Şak' sesi ardından gelen bilindik sıkışmışlık hissiyle ortadan kayboldu .

Roma'nın ılık ve hafif rüzgarlı bir gecesinde büyük meydanda duran tek bir kişi vardı . Robert onun solgun benizini hemen tanıdı . Yavaş adımlarla yanına doğru ilerlerken Leo sigarasını ağzına götürüp büyük bir nefes çekmişti içine . Tam bu sırada Robert ;

' Geldim Leonard . '

dedi . Karşısındaki adamdan herkes korkarken Robert ise onu sıradan biri gibi görüyordu . Solgun yüzüne bakmaya devam etti ...
Sir Henry Howard
İngiltere Lord'u
İngiltere Lord'u
Sir Henry Howard

* M e y d a n Empty
MesajKonu: Geri: * M e y d a n   * M e y d a n EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 6:58 pm

Henry aşagıda öylece oturuyordu.Amy onun odasında dinleniyordu.Çok fazla yorgundu.Zırhı hala üzerindeydi.İmparatoru bekliyordu.Birden bir cikleme sesi duyuldu.Henry hemen sevinçle oturduğu yerden fırladı.Ama sevinci kısa sürdü.Gelen İmparator değildi.Gelen kara tüylü kocaman gözlü bir baykuştu.Odada uzunca bir dalışa geçti ve bir mektubu onun ayağının oraya bıraktı.Daha sonra uzun bir ciklemeyle odadanın penceresinden çıktı.Henry hemen yıpranmış parşömen parçasını yerden aldı.Siyah bir kurdele ile bağlanmıştı.Hızlıca kurdeleyi açtı ve yazıyı okumaya başladı.

Mr.Howard!
Bildiğiniz konu üzerinde acilen
konuşmamamız gerekmektedir.Mesajımı aldığınızda ben çoktan Romada ki Büyük Meydanda olucam.Görüşmek üzere.
Leonard Godric
"Leonard mı?Karanlık Lord mu?Ah tabi ya bu olanlar yüzünden onunla konuşacağımızı tamamen unutmuşum her neyse."
dedi ve odadan bir "şak" sesiyle ayrıldı.
* M e y d a n _40062093_pitt_achilles300

Üzerinde hala zırhı vardı.Sol bacağının üzerinde sallanan kılıcının kınındaki soğukluğu hissedebiliyordu.Hızlı bir şekilde meydana doğru yöneldi.Yaklaşmaya başlayınca ileri görünen bir çift karanlık silueti görebiliyordu.Herhangi bir tehlike için asası yanındaydı.Hızlıca yaklaşınca Karanlık Lordu görebiliyordu.Ve yanındakinide işte Robert oradaydı.Hemen Karanlık Lordun yanında.Kılıcını birden kınından öyle hızlı çekti ki..Fakat şimdi sırası değildi.Burada konuşulacaklar hepsini ilgilendiriyordu.Özel meseleler asla şuanda onu ve diğerlerini ilgilendirmezdi.Ona saldırmaktan vazgeçti fakat kılıcını kınına sokmak yerine elinde tutmayı yeğledi.

"Geldim Leonard.Mesajın sağ salim bana ulaştı."

dedi ve Robert'a pis bir bakış fırlattı.Acaba beni görünce şaşırmış mıdır? diye düşündü.Ne de olsa 4 aydır yoktu ve öldü sanmışlardı.Bunları kafasından sildi.Şimdi Leonard'a bakıyordu.Neler konuşacaklarını düşünüyordu...

* M e y d a n
1 sayfadaki 1 sayfası