Muhteşem Dünyaya Adım Atın ! Şimdi Üye Ol !
Muhteşem Dünyaya Adım Atın ! Şimdi Üye Ol !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Yeni devir başlıyor ! Eski ingiltere ve büyüce dünyanın kesiştiği noktalar ! ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Küçük Dedikodular- Gizli Sırlar

2 posters
YazarMesaj
Mary Dudley
Lady
Lady
Mary Dudley

Küçük Dedikodular- Gizli Sırlar Empty
MesajKonu: Küçük Dedikodular- Gizli Sırlar   Küçük Dedikodular- Gizli Sırlar EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 10:46 am

Anlaşmalı bir ro'dur.Dalmayınız..
Ro'dakiler
*Mary Dudley
*Anne Boleyn

Mary önde Anne arkasında bahçeye geldiler.Mary olanlara bir anlam veremiyordu.Kimsenin onları göremeyecekleri bir yere geldiklerinde Mary durdu ve Anne'ye döndü.İçinden üçe kadar sayıp derin soluklu bir nefes aldı ve hiç beklemeden söze girdi."Evet Anne.Detaylar,detaylara ihtiyacım var." diyerek sırıttı.
Anne Boleyn
Lady
Lady
Anne Boleyn

MesajKonu: Geri: Küçük Dedikodular- Gizli Sırlar   Küçük Dedikodular- Gizli Sırlar EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 10:55 am

"Evet Anne.Detaylar,detaylara ihtiyacım var."

Anne düşünceli görünüyordu. Sonra gözlerinde bir parıltıyla Mary'e baktı. Mary her zaman böyle meraklı olmuştu. Ama Anne de aynı şekilde merak ederdi.Şimdi söyleyecekleri onu gerçekten de şaşırtıcaktı. Acaba abisinin kadınları gece vakti kaçırabilecek kadar cüretkar olduğunu biliyor muydu?

'' Beni konuşmaya bile fırsat bırakmadan bayılttı. Mary gözlerimi bir zindanda açtım, ONUN evindeki zindanda! ''

Onun kelimesini özellikle vurgulamıştı. Robert Dudley'den bahsettiğini bilmesini istemişti. Onun eski nişanlısı, kalbinde asla onarılamayacak kadar derin bir yara açan sevgilisi. Çapkın, eğlenceli, yakışıklı Lord'dan.
Mary Dudley
Lady
Lady
Mary Dudley

MesajKonu: Geri: Küçük Dedikodular- Gizli Sırlar   Küçük Dedikodular- Gizli Sırlar EmptyPaz Mayıs 03, 2009 9:17 am

Mary Anne'ye dikkatlice bakıyordu ve bir anda Anne'nin gözleri parladı.Mary gitgide iyice meraklanıyordu derin bir nefes aldı ve tuttu.
'' Beni konuşmaya bile fırsat bırakmadan bayılttı. Mary gözlerimi bir zindanda açtım, ONUN evindeki zindanda! ''
Nefesini hızlıca bıraktı.Biraz başı döndü ama hemen toparladı kendisini."Ne hiç konuşturmadanmı?Nasıl?"tekrar şaşkın bir ifadeyle söze girdi."Zindan ha!Ben bile hiç girmedim seni nasıl sokmuş oraya." *Psikopat mıdır nedir?* diye düşündü.Bunu nasıl yapabilirdi.Zaten kıza vurgun gibi gelmişti yaşananlar...

Küçük Dedikodular- Gizli Sırlar
1 sayfadaki 1 sayfası